Korzyści wynikające ze szkolenia BHP przez internet:

 - oszczędność czasu – zdalne nauczanie za pośrednictwem Internetu to realizacja szkolenia w dogodnym dla uczestnika miejscu i czasie. To możliwość dostosowania tempa nauki do obowiązków wynikających z procesów pracy.

 - oszczędność pieniędzy – szkolący się przy swoim komputerze pracownik nie generuje kosztów związanych z dojazdem do ośrodka szkoleniowego, nie jest wyłączony z pracy przez cały dzień roboczy, natomiast koszt uruchomienia szkolenia jest porównywalny z kosztem szkolenia w formie tradycyjnej.

 - przystępna forma szkolenia - nie ma konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania – jedyne wymaganie to przeglądarka internetowa. Wykorzystana grafika, filmy instruktażowe, ćwiczenia praktyczne oraz głos lektora składają się na przyjazną, multimedialną formę przekazu. Podział szkolenia na moduły zapewnia przejrzystą prezentację materiału. Quizy kończące wydzieloną tematycznie część kursu pozwalają na utrwalenie zdobytych informacji i przygotowanie się do testu końcowego.

Pamiętaj! Nad kursem pracuje doświadczony zespół
– dzięki temu otrzymujesz zawsze aktualne materiały najwyższej jakości.

 

Jak przystąpić do szkolenia?

1. Przygotuj następujące dane uczestników: imię i nazwisko, data, urodzenia, miejsce urodzenia, stanowisko, miejsce zamieszkania, adres email oraz dane do płatnika za szkolenie tj. dane Firmy lub Instytucji na które wystawimy Państwu Rachunek za szkolenie,

2. Wybierz rodzaj szkolenia

3. Wyślij nam powyższe dane mailem na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

4. Po otrzymaniu danych w ciągu 12 godzin wyślemy Państwu drogą elektroniczną na adres email wszystkie informacje dotyczące danego szkolenia.

 

Jak zapłacisz za szkolenie?

Przelewem na nasze konto. W mailu otrzymasz  dane do przelewu. Rachunek za szkolenie otrzymasz Pocztą wraz Certyfikatami (Zaświadczeniami BHP) natychmiast po opłaceniu i przejściu szkolenia.

Na życzenie Klienta wyślemy Zaświadczenie BHP ze szkolenia w formacie PDF na maila.